Sinema

Bu Hafta Vizyondakiler | Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyondakiler listemizde sinema salonlarında izleyebileceğiniz filmlerden bahsedeceğiz. Ayrıca listeye yeni giren, yani bu hafta vizyona giren filmler de listemizde yer alıyor.

bu hafta vizyondakiler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

29 Kasım tarihi itibariyle vizyona yeni giren 6 film var:

 • Hemen Döneriz
 • Dilsiz
 • Midway
 • Korkunun Sesi
 • Küçük Şeyler
 • Monos

Bu Hafta Vizyondakiler

Bu hafta vizyondakiler listemizdeki animasyon filmlerine bir göz atalım: Karlar Ülkesi 2, Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi ve Kral Şakir Korsanlar Diyarı halen vizyonda olan animasyon filmleri…

Vizyona yeni giren yerli filmler Küçük Şeyler, Hemen Döneriz ve Dilsiz. Bu hafta vizyondakiler listemizdeki yerli filmler arasından Recep İvedik 6’dan sonra Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu da çok ilgi görüyor. 7. Koğuştaki Mucize ve Cinayet Süsü de diğer yerli yapımlar…

Vizyondaki yabancı filmler listemizdeki Joker, Parazit, Ve Sonra Dans Ettik, Asfaltın Kralları, Üzgünüz Size Ulaşamadık, Doktor Uyku  filmlerine bu hafta yeni filmler daha eklendi. Midway, Korkunun Sesi ve Monos.

Midway

Midway, ABD ile Japonya arasında ikinci dünya savaşı sırasındaki Midway Muharebesini konu alan bir savaş filmi…

Korkunun Sesi

Kendisine miras kalan bir eve yerleşen genç bir kadının başına gelenleri anlatan bir film.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Efsanevi haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu. Filmin başrollerinde  Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk yer alıyor.

Üzgünüz, Size Ulaşamadık

Mali krize düşen bir ailenin dramını anlatan bir film.

Doktor Uyku

Stephen King’in romanından uyarlanan filmde Danny ve yeni tanıştığı kız Abra psişik güçlere sahiptir. Ve kendi gibileri hedef alan karanlık bir grupla savaşa girmek zorunda kalacaklardır.

Karlar Ülkesi II

Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven bu sefer Arendelle’den çok uzaklarda yeni maceralara giriyorlar. Büyük izleyici sayısına ulaşması beklenen filmlerden birisi. Animasyon filmi olarak ilk film Karlar Ülkesi 1, ülkemizde 1.205.879 kişi tarafından izlenmişti.

Asfaltın Kralları

Asfaltın Kralları, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu aan bir filr. Filmde başrollerde Matt Damon ve Christian Bale yer alıyor.

Ve Sonra Dans Ettik

Bir dans topluluğuna katılan ve kendini tanımaya çalışan Merab’ın hikayesi… Gürcistan yapımı film, romantik ve dram tarzında…

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, ilkel çağlara yolculuk yapan Briar ve Bramble kardeşler ile arkadaşları Vick’in maceralarını konu eden bir animasyon filmi.

Cinayet Süsü

Cinayet büro ekibi, bir seri katilin peşindedir… Filmin senaryosu da, yönetmeni de Leyla ve Mecnun dizisinden tanıdığımız Ali Atay. Filmin başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit gibi isimler yer alıyor.

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi

7. Koğuştaki Mucize

Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi bir kadroya sahip olan filmde, idam cezasına çarptırılan Memo’nun 7 yaşındaki kızına kavuşabilme ve idamdan kurtulabilme mücadelesi anlatılıyor. Şuana kadar 4.781.159 kişi tarafından izlenen film, en çok izlenen filmlerden birisi olmayı başardı.

Recep İvedik 6

Konya’ya giderken yanlışlıkla Kenya’ya giden Recep İvedik’in maceraları… Kuru fasulye festivali için Konya’ya gidecekken Kenya’ya giden Recep ve Nurullah, düşman iki kabile arasında kalıyorlar. 8 Kasım’da vizyona giren film üç milyon izleyici barajını şimdiden geçti.

Parazit

Parazit, birbirinden tamamen farklı hayatlara ve kişiliklere sahip olan Kim ve Park ailelerinin hikayesini konu ediyor. Gerilim türündeki film, Güney Kore yapımı…

Joker

Kral Şakir Korsanlar Diyarı

29 Kasım 2019 tarihinde Vizyona Giren Filmler

 • Hemen Döneriz
 • Charlie’nin Melekleri
 • Bir Şans Daha
 • Midway
 • Küçük Şeyler
 • Dilsiz
 • Korkunun Sesi
 • Monos

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.